Skip to content

Wypad do Amsterdamu

2013 Lipiec 21
by admin

Wszędzie rowery, tak sobie wyobrażałem Amsterdam. Jednak, kiedy tam już przybyłem przekonałem się, jak bardzo ta stolica Holandii jest różnorodna. Pod każdym względem. Raz tętni życiem, aby za chwilę być całkowicie spokojną.

amsterdam

Naprawdę, można się tym miastem zauroczyć. Jako, że jestem osobą szczególnie towarzyską, tym bardziej przypadło mi do gustu. Mogłem się przekonać, że poza licznymi knajpkami i barami czeka tam na mnie wiele innych atrakcji. Moja dziewczyna była zachwycona, kiedy udaliśmy się na wielki targ kwiatowy, ja z kolei doceniłem architekturę tego miasta.

amsterdam_park

Spędziliśmy tam wieczory pełen imprez u naszych znajomych, co będę szczególnie bardzo długo wspominać. Nie ma chyba takiej rzeczy w Amsterdamie, która od razu nie zrobiłaby na mnie dobrego wrażenia. Wszystko przypadło mi do gustu w takiej samej mierze. Jest to miasto, które wręcz wydaje się być miastem stworzonym dla młodych, aktywnych ludzi. Nie sposób w kilka dni ogarnąć wszystkiego, co można tam spotkać. Wiem, że nie raz tam jeszcze powrócę. Mógłbym tam nawet mieszkać na dłużej. Czułem się tam naprawdę świetnie. Polecam każdemu wybrać się tam chociaż na kilka dni, na pewno nikt nie będzie żałować.

amsterdam_3

Comments are closed.