Skip to content

Rynek nieruchomości

2011 Marzec 29
by admin

Prężnie rozwijający się rynek nieruchomości w Polsce wiąże się przede wszystkim z wreszcie unormowanymi cenami za metr kwadratowy. Do tej pory ciągła zwyżkowa tendencja sprawiała, że bardzo niewiele osób mogło sobie pozwolić na zakup własnego mieszkania, czy też domu.

Dzisiaj zarówno nieruchomości warszawa jak i pozamiejskie obiekty, takie jak domy wiązowna dostępne są dla większego grona zainteresowanych. Ma to swoje odzwierciedlenie zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Okazyjne stają się również ceny samych gruntów, w tym także działek odrolnionych, z możliwością podłączenia do wszystkich mediów i kanalizacji. Duży udział w takim stanie rzeczy ma również program „Rodzina na swoim”, który umożliwia wzięcie kredytu i jego spokojne spłacanie z pomocą państwa. Zwiększa to nie tylko ruch na rynku nieruchomości ale również ilość zawieranych w Polsce małżeństw.

Poszukując odpowiedniej nieruchomości warto dowiedzieć się na co zwracać szczególną uwagę i które rozwiązania zarówno budowlane i podłączeniowe oszczędzą generowanie niepotrzebnych kosztów.

No comments yet

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.