Skip to content

piekny dom wolnostojacy

2011 Październik 11
by admin

3UEJMGC1VG4O3ITS_3UH2GRJ2VLNQKR79_____resize_s_800_0

Top Nowoczesne mieszkanie dwustronne z ekscytującymi architektury z dobrą lokalizacją w stowarzyszenia. Otwórz plan, wysokie sufity i wysokiej jakości materiałów. Ciągłe światło ściany, podłogi z drewna dębowego oraz wyłożone kafelkami łazienki z jacuzzi i prysznicem. Piękne panoramiczne okna i ładne oświetlenie punktowe, stwarzając wrażenie ekskluzywności. Kuchnia z wyspą do gotowania, jadalnia i duży pokój dzienny w otwartym planie. Piecem opalanym drewnem zapewnia większy komfort, a także wspaniały taras z południowo-zachodniej, która zachęca relaksu. Własne miejsce parkingowe przy wejściu i jedno miejsce parkingowe w bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania. W pobliżu szkoły, przedszkole, sklepy i autobusy w odległości spaceru do centrum, rezerwatu przyrody, jezior i piękne spacery.

Planowanie
ENTRÈPLAN

WEJŚCIE / HALL:
Duża i przestronna sala, z bielonymi ścianami i parkiet dębowy. Duży i praktyczny schowek z avhängningsmöjligheter pod schodami na wyższy poziom.

KUCHNIA:
Ekskluzywne i otwarta kuchnia z wysokiej jakości materiałów. Malowane na biało drzwi i blaty w kolorze czarnym granitem. Białe kafelki leżącego między szafki i blaty. Kuchnia z wyspą płyty, wbudowany w piec konwekcyjny i wentylatora ze stali nierdzewnej. Lodówce i zamrażarce pełnej wysokości, a wbudowany w zmywarce. Bielone ściany i podłogi z drewna dębowego.

Wyżywienie:
Jadalnia oferuje dużo miejsca dla grup małych i dużych. Duże okna i wyjście na duży taras na południu daje piękne światło i stworzyć dodatkowe miejsce na kuchnię i jadalnię. Bielone ściany i podłogi z drewna dębowego.

SALON:
Otwartej kuchni i jadalni jest łatwe umeblowane salon. Piec jest umieszczony centralnie i tworzy komfort zarówno pokój dzienny i kuchnia. Duże okna zapewniają dobrą naturalnego światła. Bielone ściany i podłogi z drewna dębowego.

PRANIE:
Na prawo od hali zostanie osiągnięty pralnia z pralka i suszarka, ławki praktyczne i kilka szafek do przechowywania. Bielonymi ścianami i kafelki podłogowe.

Kabina prysznicowa:
Obok pralnia, ten wyłożoną kafelkami prysznic wyposażony w kabinę prysznicową ze szklanymi drzwiami, toaletą i umywalką z umywalką w kolorze białym, wieszak na ręczniki, ogrzewanie podłogowe i Lustro. Białe kafelki na ścianach i ciemne podłogi wyłożone są kafelkami. Okno z boku wejście daje dobre światło.

Na piętrze
Via schody z drewna dębowego, aby dostać się na wyższy poziom. Między planem jest dużą półkę z dużymi oknami i wysokimi sufitami.

UPPER HALL:
Tutaj widać światła i przestrzeni. Możliwość jakieś meble tam, jak mały kącik TV lub pracy. Bielone ściany i podłogi z drewna dębowego.

Łazienka z oddzielnym WC:
Bezpośrednio po lewej stronie hali jest przestronna łazienka. Wanny do masażu i dużą kabinę prysznicową z szklanymi drzwiami. Top Vanity z umywalką i duże lustro ze zintegrowanym oświetleniem. Electric ręczników i ogrzewanie podłogowe. Białe kafelki na ścianach i ciemne brązowe płytki na podłodze. Punktowe w suficie. Wysokie i wąskie okna dają dodatkowe światło w łazience. Oddzielne WC z drzwiami samoblokujący.

SYPIALNIA 1:
Sypialnia ma mnóstwo miejsca na łóżko i meble. Białe ściany i podłogi z drewna dębowego. Szafa ścienna z drzwiami przesuwanymi. Duże okna i wyjście na balkon.

Sypialnia 2:
To sypialni panoramiczne okna. Szafy z drzwiami przesuwnymi jest właściwe przechowywanie i tam jest dużo miejsca na łóżko i niektóre meble. Białe ściany i podłogi z drewna dębowego.

Sypialnia 3:
Sypialnia z dużą ilością miejsca na duże łóżko i meble. Bielone ściany i podłogi z drewna dębowego.

SKLEP
Do mieszkania przynależy również varmbonat przechowywania, wiata (z podgrzewaczem), dodatkowe miejsce parkingowe, taras i balkon. Hot zapasów w związku ze wiata. Pokoje elektryczne przed wejściem, gdzie kocioł i Technologia panelu dla TV i Internetu jest.

INNE:
Dom ma cztery apartamenty. Każdy apartament posiada własne urządzenie z własnym odzysku ciepła i indywidualnej kontroli i pomiaru

Nazwa
Brf Pepper Alley 1
Innych pomieszczeń
Istnieje składowania i mycia obiektu i hobby Frontbag łatwo dostępne.
Balkon / taras / dziedziniec
W domu ma dwa tarasy, zlokalizowanych w południowo-zachodniej. Dużych i poufne taras 25 mkw położony z ładnymi widokami. Istnieje możliwość wielki grill i słońce można cieszyć się przez cały dzień i noc. Balkon jest dostać się z sypialni na piętrze. W sypialni jest dodatkowe gniazdko zasilania.
Parking
Do mieszkania obejmuje dwa miejsca parkingowe, które są wliczone w opłatę miesięczną. Jedno miejsce wiata bezpośrednio za drzwiami, z gniazdka elektryczne są sterowane przez zegary od apartamentu. Parking jest również w pobliżu portu.

Stowarzyszenie ma również wspólne centrum mycia z miejscem na dwa samochody, mogą być swobodnie wykorzystywane przez członków. Istnieją również gości parking na terenie.
Gospodarka
Cena sprzedaży: 3 250 000 SEK
Opłata / wynajem: 6 515 SEK / miesiąc. Opłata miesięczna obejmuje TV, szerokopasmowego internetu i telefonii.
Stowarzyszenie nie ponosi żadnej opłaty za przelew lub opłat ładowania.
Procent opłaty rocznej 3,1571%
Get wstępnie zatwierdzone przez SEB
Obecne zainteresowanie
Tytuł prawny do zajmowanego
Najemca

Linki
Dane statystyczne dotyczące cen dla obszaru

Inny
Licytacja: Stosujemy tzw otwartego przetargu. Oznacza to, że każdy może uzyskać informacje na temat otrzymanych ofert. Sprzedający mają bezpłatny przegląd. Oznacza to, że sprzedający będzie określić, kiedy, jak, komu i za jaką cenę sprzedawca sprzedaje. Wszyscy, którzy uczestniczyć w licytacji zgadzają się, że agent nieruchomości ujawniania oferentów nazwy i numery telefonów i informacje na temat oferty otrzymane przez nabywcę mieszkania.

W przypadku, gdy wejdzie do oferty brokera po zakończeniu aukcji, ale przed podpisaniem umowy przeniesienia podpisany, pośrednik jest zobowiązany do przedstawienia oferty do sprzedawcy, który musi zdecydować, czy chcą by odrzucić lub przyjąć ofertę.
Telewizja
Opłata obejmuje szerokopasmowe (100 Mb / s), telefon najmu i TV (pakiety kanałów Large). Producent: Vodafone

No comments yet

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.