Skip to content

dom jak z baśni

2011 Wrzesień 5
by admin

3TV26J9II9K4TJ2A_3U2270193ISD89B9_____resize_s_800_0

Bajecznie willi w doskonałej lokalizacji z dobrą widoczność na otwartej przestrzeni obok boisko sportowe. Jako najstarsza gospodarstwa w okolicy, to jest wolny w okolicy, ale sąsiedzi w pobliżu. Dom przeszedł gruntowny remont 2000/2001, gdzie dom był rewizji, w tym nowe okna, nowe elektryczne, nowa łazienka, itp. omdränering. Starym skrzydle w oborze ma betonową podłogę i istnieje taka możliwość za miły warsztat garaż na trzy samochody i części skrzydła zamontowany w kabinie gości z osobnym WC. W pobliżu lasu i rekreacyjnych, a nachylenie rzeki. Blisko oczywiście Bjurholms golfa.

Planowanie
Opis pokoju na parterze

Kiedy wyszliśmy z samochodu, bierzemy kilka kroków w górę na przytulne ganki, gdzie można podziwiać piękne, letnie dni. Wewnątrz otwarcie hojny sali z dużą ilością avhängningsytor. Po lewej stronie jest przestronna kuchnia z ładną luki lustro w sosnowym i jadalni dla 6-8 osób. Wewnątrz kuchni jest jadalnia z cudowny naturalnego światła i otwarte połączenie do salonu, który jest ciepły z kominkiem, chłodne zimowe wieczory. WC jest strategicznie zlokalizowany w hali i mogą być konwertowane do łazienki przygotowane z golvsifon.

Opis pokoju na górze piętrowe.

Gdy się na górnym poziomie, jesteśmy w hali. Są wspaniałe meble i urządzenia mogą być używane jako biuro. Prosto jest ładnie odnowione łazienki z płytek, ogrzewaną podłogą i prysznicem. Trzy sypialnie, znajdziemy na tej płaszczyźnie, dwa większe i obok szatni. Rzuty mogą być wykonane, czy chcesz utworzyć więcej miejsca.

Opis pokoju w piwnicy.

Buff ładne i odnowiony Widoczność piwnicy z bielonymi ścianami i podłogą miło. Na tym poziomie możemy utrzymać siebie magazyn, pomieszczenie i kotłownia jest także sala hobby i pralnia z sauną i prysznicem.

Sprzedawca mówi:

„Nasz czas na Trail Beaver

Pobyt na szlaku Beaver jest doświadczenie w pobliżu fantastyczne doświadczenie natury, tworzenie bieżącej wody w rudzie stworzony przez ponad dziesięć tysięcy lat.

Tu można doświadczyć spokoju, spokoju, jeszcze blisko do wszystkich usług oferowanych w Bjurholm. Cieszymy się niewiarygodne, ale nasze dzieci, które mieszkają w Sundsvall, Gävle i Sztokholmie, są powodem, dla którego teraz ciągnie się na południe.

Bliskość natury i móc postępować zgodnie z pór roku, z różnymi doświadczeniami oferuje, jest możliwość, że naprawdę doceniane.
Na wiosnę, gdy lato jest w najbardziej malowniczej, udało nam się na spacer na „szlak miłości” w dół rzeki, aby wybrać bukiet konwalii.

Mamy siedział w pawilonie i otrzymał następujące muchołówki i pliszka pracy z ich gniazd i piskląt, dobrze, lato jest na swój sposób. Gorące letnie dni w ogrodzie dostarczył wiele różnych możliwości. Mieliśmy szczęście być w stanie wybrać między słońca i cienia, właśnie przeniósł się meble ogrodowe do żądanej lokalizacji.

Nasz duży ogród dał dzieci naszych dzieci wiele okazji, aby bawić się w gry różnego rodzaju.

Jesień jagody i grzyby były stałym elementem.

Wyobraź sobie piękny poranek zimą, kiedy przywieźliśmy nasze psy, wzrosły na nartach w stoczni i zabrał nas na wycieczkę na nartach. Po nartach ponad przyszedłem do domu ciepłą kąpiel, a potem siedział przed ogniem w kominku. Kiedy życie był najlepszy.

Istnieje wiele dzikich zwierząt, które przechodzą przez gospodarstwo. Mieliśmy łoś z wizytą każdego roku. Wiewiórka podajemy z orzechami, a wszystkie ptaki zimą, które zostały częstymi gośćmi podajnika ptaków.

O sto metrów od naszego domu można spojrzeć w dół z jednym z banków strome i głębokie piaszczyste rzeki erozji. Widok zapiera dech w piersiach i pod wieloma względami wyjątkowy.

Rzeka jest ceniony i popularny szlak kajakowy, z możliwością podróży z Örträsk do Agnäs odległości około 4 mil. Rzeka jest bogata w lipień, pstrąg, szczupak rybackich i jest łatwo dostępny, gdy rzeka jest strzałka w
długich dystansach.

Ponieważ jesteśmy bardzo zainteresowani w naturze jako Trail Beaver był raj dla nas „

Leena i Nils-Göran

Dokumenty
Dodatkowe usługi
Ustaw budowlane
Ściany fundamentowej: Beton.
Baza: Beton.
Rama: drewno.
Podłogi: drewniane.
Widok: Drewno.
Pułap: Plate 90.
Rynny: Tin.
Okno: 3 szyby w oknach (zamienione 2000).
Komin: komin murowany.
Wentylacja: Wentylacja naturalna.
Woda: Miejski wody.
Ścieki: ścieki komunalne.
Ogrzewanie: Centralne ogrzewanie i piec na drewno i kominkiem.
Nazwa obiektu
3 Spear i Spear 1
Opis działki
Powierzchnia działki 4450 m² (umarzane). Działki: ogród z krzewów jagodowych i ogród warzywny.
Inne budynki
Lovely altanka za miłe kolacje do późnej jesieni
Parking
3-garaż o długości około 80 m² z miejscem na trzy samochody.
Balkon / taras / dziedziniec
Patio o powierzchni 20 m², położone na południe.
Gospodarka
Cena sprzedaży: 645 000 SEK ceny wywoławczej
Szacowana wartość to 233 000 SEK których wartość budynku 158 000 SEK (założona 2009). Wpisz kod 220, Real Drive, cały rok hipotecznych dla 1-2 rodzin. Koszt pracy jest około 28 300kr/år.
Koszty operacyjne alokowane w następujący sposób
Woda / odpady 4000 SEK
Ogrzewanie 16 000 zł
Sanitation 1300 SEK
Ubezpieczenie 1500 zł
Zamiatania 500 SEK
AGD mocy 5000 SEK
Roku podatkowego 1935
Get wstępnie zatwierdzone przez SEB
Obecne zainteresowanie
Tytuł prawny do zajmowanego
Własność
Ocenione
233 000 SEK (określonej AKP w 2009 r.)
które bygg.värde 158 000 SEK.
Opis aktualizacji
Duże aktualizacji 2000/2001, kiedy dom został odnowiony dokładnie, z nowymi ytskickt, kuchnia nowe, nowa łazienka, WC, nowe 3-witraże, drenaż nowe, energii elektrycznej nowy. Ciepłowniczych 2.003-gi Nowe 1.996-szy metalowy dach Broadband uwagę na ścianie instalacji grzewczej.

Linki
Dane statystyczne dotyczące cen dla obszaru

Telewizja
Antenowe (cyfrowa telewizja naziemna).
Internet
By stały kabel do ściany domu. Nie jest podłączony

No comments yet

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.