Skip to content

ciche miejsce

2011 Listopad 24
by admin

3UQ29SG07AKFLQD7_3US3DUVIB560PB83_____resize_s_800_0

Dobrze utrzymany parterowy dom z ogródkiem, dobrze położony na zachód od Rock. Ładny ogród ogród warzywny i patio od strony południowej. Garaż i miejsce parkingowe.

Planowanie
Wejście do hali / wejście z wejściem do małego gästtoa z WC i umywalkę. Ponadto po prawej stronie sali dotrzeć do salonu pod kątem z jadalnią. Oto piękne ość wzorzyste podłogi z drewna. Duże okna dają piękne naturalne światło do pomieszczenia.
Prosto w hali dotrzeć do kuchni i jadalni przez okno i drzwi do ogrodu. Nowe białe szafki kuchenne z blatem laminatu i björkinfällningar. Mnóstwo miejsca i dobrej pracy. Kuchnia jest wyposażona w lodówkę, / chłodnicy, kuchenka z płytą ze szkła,, okap zmywarka i kuchenka mikrofalowa i piec konwekcyjny.
Na lewo od sali dotrzeć do sypialni częścią wejścia do trzech hojnych sypialnie z szafy. Wejście do łazienki z våtrumsmatta na ścianach i podłogach. W łazience jest wanna, toaleta, umywalka i bidet.

Z holu można dotrzeć również duża pralnia z pralka, suszarka, szafy pościel, schowka na miotły i zlew. Wyjście na szorstkie wejście / kotłownia z pralnią. Grube wejściowy z piecem piętrze z wyjściem na wiata i garaż. Od szorstki wejście osiągnąć nawet małego biura / pokój z własnym wyjściem na taras i ogród z tyłu.
Usługi dodatkowe
Ustaw budowlane
Ściany fundamentowej: Beton.
Fundacja: Crawlspace.
Rama: Wood.
Podłogi: drewniane.
Elewacja: płytki Eternit / cegła / drewno panele.
Pułap: Eternit.
Rynny: Tin.
Window: 3-izolacyjne szybę.
Komina: Komin z blachy.
Wentylacja: Wentylacja naturalna.
Woda: Woda miejska.
Ścieki: ścieki komunalne.
Ogrzewanie: elektryczne kotła ciepłej wody od 2007 roku. Powietrze / powietrze pompy ciepła.
Główny bezpiecznik: 16 A
Energii elektrycznej dostawcy: KREAB.
Prawdziwe oznaczenie nieruchomości
Wolverines 5
Land-opis
Powierzchnia działki 1008 m² (umarzane). Duże pięknym ogrodzie z przyległymi ogród warzywny z przelanej doniczki w arkuszach.
Inne budynki
Pozostałe budynki: teatr.
Parking
Parking 1: Garaż.
Parking 2: Wiata na 2 samochody.

No comments yet

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.